Golfen in Kroatië
In Kroatië gebeurt met golf wat in zoveel andere landen ook geschiedde. Eerst als sport voor de rijkere klassen maar de laatste jaren steeds meer voor een breed publiek. Kroatië is vanwege het ideale landschap en het milde klimaat hard op weg om een belangrijke golfbestemming aan de oostelijke Adriatische kust te worden.
Golfen in het Nationale park Brijuni is golfen in al zijn puurheid. Vanaf 1922 wordt hier al gegolfd waarbij respect voor de natuur de boventoon voert. De golfbaan wordt onderhouden zonder machinerie, irrigatie en pesticiden. Je golft hier dan ook midden in de natuur tussen de herten, hazen en fazanten. Op Istrië is naast deze unieke golfbaan sinds kort een tweede 18-holes golfbaan bij het eind 2009 geopende Kempinski Spa & Golf Resort.
Buiten Zagreb zijn maar liefst 2 golfbanen, de Country Golf Club Dolina Kardinala en de Golf & Country Club Zagreb. Met een bezoek aan de stad Zagreb een sportieve citytrip! Verblijf bijvoorbeeld in het Westin Hotel Zagreb, centraal gelegen en met wellnesscentrum.
Niet ver van Zagreb, op circa 1 uur rijden, ligt SPA & Golf Resort Sveti Martin. Je vindt hier niet alleen een 9-holes golfbaan met eco-vriendelijk kunstgras die het gehele jaar te bespelen is maar ook een thermaalbad en wellnesscentrum.

